Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Fiori Dardha “prezanton” dashurinë e saj të vjetër

Fiori Dardha “prezanton” dashurinë e saj të vjetër
October 26
16:38 2016

Që në adoleshencë fillojmë të krijojmë ato dashuritë e para, që mund të jenë për një futbollist, këngëtar, model/e, një politikan, etj., por mund të jenë edhe pasione.

Moderatorja Fiori Dardha, me anë të një fotoje në Instagram, na ka prezantuar sot pikërisht me dashurinë e saj të vjetër. Dhe e dini cila është? Violina!

“Dashuri e vjetër… Për 12 vite rresht violina ka qenë pjesë e pandarë e imja”, – shkruan gazetarja në rrjetet sociale.

Fiori Dardha do të nisë së shpejti një emision të ri investigativ, ku do të prezantojë krah mikeshës së saj të ngushtë, Rozana Radi. /Blitz.al/

Dashuri e vjetër… ? Për 12 vite rresht violina ka qene pjese e pandarë e imja. ❤

A photo posted by FIORI DARDHA (@fioridardha) on

 

Komento
Shperndaje