Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Fiorentina e sigurt: “Lupçe, një nga ne të dy do të jetë fitues”

Fiorentina e sigurt: “Lupçe, një nga ne të dy do të jetë fitues”
June 19
09:44 2017

Fiorentina sheh Fotininë dhe Danjelin që u veçuan nga grupi dhe për këtë të fundit ajo thotë se është i shtirur, mendim që e mbështet edhe Lupçe.

Fiorentina thotë se tashmë publiku ka arritur të njohë të gjithë banorët dhe të kuptojë sjelljet e tyre dhe se si janë ata.

Më tej Fiorentina i thotë Lupçes që nëse nuk fiton ajo me Olsin, do të donte shumë ta fitonte ai me Katerinën.

“Ju keni luajtur shumë pastër Lupçe, ndaj do doja ta fitonit ju nëse nuk e fitojmë ne”, – u shpreh Fiorentina.

 

Shperndaje