Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Filmi i preferuar vizatimor i Luana Vjollcës

Filmi i preferuar vizatimor i Luana Vjollcës
November 05
15:28 2016

Për një gjë jemi mjaft të bindur: të gjithë vdesim për filmat vizatimorë, qofshin këta të vjetër apo të rinj!

Për shumicën nga ne, “Mbreti Luan” apo, siç quhet në gjuhën origjinale, “Lion King”, është filmi vizatimor më i dashur e më i ndjekur jo vetëm nga fëmijët e sotëm, por edhe ata të dikurshmit, që tani janë rritur.

Dhe një nga këta “fëmijë” është edhe Luana Vjollca, e cila ka postuar në SnapChat disa foto teksa në TV po transmetohej “Mbreti Luan”.

“Filmi im i preferuar vizatimor” – shkruan Luana në SnapChat. /Blitz.al/

 

whatsapp-image-2016-11-05-at-14-05-38-1 whatsapp-image-2016-11-05-at-14-05-38

Shperndaje