Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Fillon sot “Dance With Me”, Vera Grabocka zbulon të ftuarën speciale

September 12
11:32 2016

Mbrëmjen e sotme pritet të startojë sezoni i tretë i spektaklit “Dance With Me”, me të tjerë personazhe të njohur që do të jenë pjesë e kastit në këtë sezon. Tashmë që çiftet konkurruese dihen, producentja e spektaklit, Vera Grabocka, bën të ditur edhe të ftuarën speciale.

Përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, ajo shkruan: “E ftuar speciale sonte, në natën e parë të “DWM”, @klaudiapepa. Na ndiqni, ora 20:00, Klan HD. Shumë surpriza të tjera”, – bashkangjitur një fotoje të balerinës. /Blitz.al/

Etiketimet
Shperndaje