Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Fifi uron Florin për ditëlindje dhe dukshëm e quan mashkullin e saj të preferuar!

Fifi uron Florin për ditëlindje dhe dukshëm e quan mashkullin e saj të preferuar!
August 24
11:35 2019

Ditën e djeshme Flor Mumajesi ka festuar 37-vjetorin e lindjes. Në rrjete sociale nuk kanë munguar urimet nga miqtë e tij më të mirë por edhe nga fansat.

Mediat kanë aluduar shpesh për marrëdhënien e Florit dhe Fifit.

Komentet e këngëtares në rrjete sociale krijonin dyshime se mes tyre mund të ketë diçka më shumë se raport miqësor jë e cila nuk është konfirmuar.

Fifi dje i ka bërë një dedikim të veçantë Florit.

Ajo ka publikuar në profilin e saj në Instagram një foto të Florit e cila mendohet se është shkëputur nga bashkëpunimi i saj dhe Florit dhe bashkangjitur shkruan:

“Sikur pak njerëz të ishin si ty! Gëzuar ditëlindjen mashkulli im i preferuar.”

 

 

View this post on Instagram

 

❤️ @iamflorimumajesi

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr) on

Pikërisht fjalët e fundit tregojnë vlerësimin e madh që ajo ka për kompozitorin dhe këngëtarin, dhe fansat dyshojnë akoma edhe më shumë për raportin midis tyre. /Blitz.al/

Share