Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Festivali i Kanës: Kendall Jenner “rrëmbehet” nga një ekuipazh piratësh

May 22
12:16 2016

Duke lënë historitë me piratë në një anë, supermodelja e klanit Kardashian, Kendall Jenner, nuk e ka shijuar tepër mbrëmjen e djeshme. 20-vjeçarja u ftua nga një grup djemsh t’i bashkohet festës në një jaht të madh,të quajtur “Octabus”, i cili ishte në pronësi të miliarderit bashkëthemelues të “Microsoft”-it, Paul Allen.

Kendall, sapo mori ftesën, nuk hezitoi të priste për ndihmë nga ekuipazhi i bordit për t’ia bërë më të lehtë hyrjen në jaht. Por vetëm pasi u fut brenda pa se gjithçka kishte qenë një mashtrim. Djemtë që po e prisnin nuk ishin aspak nga stafi i Allen, por ishin thjesht disa djem të zakonshëm të cilët dukeshin vërtet të ngazëllyer që kishin mundur të merrnin Kendall Jenner-in në bord.

Pas kësaj, fatmirësisht, bukuroshja u ka kërkuar djemve ta përcjellin për atje ku e morën.

 

Shperndaje