Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Festivali i Kanës: Ja personazhet e veshur më mirë mbrëmjen e djeshme

Festivali i Kanës: Ja personazhet e veshur më mirë mbrëmjen e djeshme
May 15
17:02 2019

Festivali i Kanës nisi mbrëmë dhe bashkë me të edhe parakalimi i personazheve të njohur në tapetine kuq.

Mbrëmja e kaluar ishte vetëm fillimi i një maratone te gjatë i festivaliti cili zgjat deri në 25 maj.

Ajo që tërhoqi vëmendjen fillimisht për look-un ishte padyshim Selena Gomez, e cila as këtë herë nuik zhgënjeu me zgjedhjen e saj. Këngëtarja e njohur kishte veshur një bust të bardhë të kombinuar me një fund të gjatë gjithashtu ngjyrë të bardhë nga Louis Vuitton.

Personazhe të tjerë që ranë në sy për lookun ishte gjithashtu edhe Tilda Swinton e cila kishte veshur një fustan me xixa, aktorja e njohur Julian Mooore me një fustan të gjatë jeshil, Elle Fanning, Eva Longoria dhe modelja Alessandra Ambrosio.

 

 

Ndërkohë, krimineli i cilësuar më seksi në botë, Jeremy Meeks dhe e dashura e tij modelja Chloe Green i hodhën poshtë zërat për një ndarje të mundshme pas parakalimit së bashku në tapetin e kuq, mbrëmjen e kaluar.

 

Në ditët në vazhdim presim parakalimet e tjera të personazheve të njohur për të duartrokitur ose “kritikuar” look-un e tyre.

 

 

 

/Blitz.al/

 

 

Share