Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Festat e fundvitit e bëjnë Majkun “çun për shtëpi”

Festat e fundvitit e bëjnë Majkun “çun për shtëpi”
December 06
15:37 2017

Tashmë kemi hyrë në atmosferën e festave të fundvitit dhe duket se të gjithë bien në dashuri me këtë peiudhë.

Sigurisht që zbukurimet nuk mungojnë dhe fotot në rrjetet sociale me to janë të shumta. Edhe VIP-at tanë kanë filluar të postojnë fotot duke stolisur  bredhin për festa.

Një ndër ta është edhe reperi i njohur i Babastars, Majk. Në fakt është hera e parë që ai na ka tregua ambjentin e shtëpisë së tij dhe duket se ka zgjedhur periudhën e festave për këtë.

Në profilin e tij në Instagram ai ka postuar një foto ku duket se po merret pikërisht më bredhin dhe sigurisht i ka bashkangjitur edhe një shkrim ku thuhet: “Gati për vitin e ri”.

Ne presim edhe repera të tjerë ti shohim duke zbukuruar bredhin sepse tregojnë një anë tjetër të tyre./Blitz.al/

gati per vitin e ri …

A post shared by MAJK / Kastriot Rexha?… R? (@majkaveli) on

Komento
Shperndaje