Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Festa e çmendur që organizoi Julka Gramo mbrëmë

Festa e çmendur që organizoi Julka Gramo mbrëmë
October 22
12:37 2016

Julka Gramo është një nga personazhet shqiptarë më aktivë në rrjetet sociale, sidomos në Instagram. Këngëtarja poston vazhdimisht foto dhe video nga aktivitetet e saj dhe të familjes.

Ajo ka postuar një video, ku shfaqet bashkëshorti i saj, producenti Andy Gramm, Ian, djali i madh dhe Grek, djali i vogël i familjes. “Naçut” po bëjnë një festë të madhe në shtëpi e po kërcejnë nën ritmet e muzikës me volum të lartë. Ndërkohë, Julka, edhe pse nuk shfaqet në video, dëgjohet të “mbajë” ritmin ndërkohë që Iani shfaq të gjithë talentin në kërcim.

Një gjë është e sigurt: duam edhe ne të jemi pjesë e familjes së Julkës dhe Andit. /Blitz.al/

 

Party Peopleeeeeeeeee In Da House ???? #MyBoys #MyMessyHome #Love #Fun #WeLoveMusic

A video posted by julkagramo (@julkagramo) on

 

Komento
Shperndaje