Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Fëmijët e personazheve shqiptarë që kanë trashëguar miqësitë e prindërve

May 18
16:13 2016

Kian dhe Amara

Kian dhe Amara
Picture 1 of 7

Fatma Haxhialiu dhe Aulona Musta janë dy emra që është gati e pamundur t’i ndash nga njëri-tjetri. Mund ta themi qartë se Kian dhe Amara janë bërë shokë që në barkun e mamave, pasi edhe shtatzënitë e dy gazetareve kanë qenë në një kohë.

Miqësitë e vërteta janë thelbësore për njeriun pasi kujtimet më të shtrenjta e kanë burimin në këto marrëdhënie. Në çfarëdo situate të ndodhet njeriu, prezenca e një miku apo mikeshe e bën gjithçka më të lehtë. Nga mik ai të kthehet në familjar e vjen një moment që edhe fëmijët trashëgojnë prej prindërve këto marrëdhënie kaq të ngushta. Shfletoni galerinë dhe shihni 7 personazhe që miqësinë e tyre të vërtetë e kanë trashëguar te fëmijët.

 

Komento
Shperndaje