Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Fejohen Gigi Hadid dhe Zayn Malik?

Fejohen Gigi Hadid dhe Zayn Malik?
January 17
16:07 2017

Pasditen e të hënës, modelja e njohur Gigi Hadid ka dalë të shëtisë në New York, por një unazë në dorën e saj nuk mund të mos vihej re.

Ajo ka vendosur një unazë floriri në dorën e saj të majtë, a mund të jetë ky një propozim nga i dashuri i saj Zayn Malik?

gigi-hadid-zayn-malik-ring-finger-engaged-spl-3

Para pak kohësh është përfolur se Zayn i ka propozuar për martesë asaj gjatë kohës që kanë qenë me pushime, por modelja e ka mohuar këtë.

Vetë personazhet nuk kanë pranuar asgjë për fejesën e tyre. Unaza është një shenjë, por gjithsesi mbetet për t’u parë…

/Blitz.al/

 gigi-hadid-zayn-malik-ring-finger-engaged-spl-ftr

Komento
Shperndaje