Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Fejesë tjetër në Hollywood: Justin Bieber drejt altarit?

Fejesë tjetër në Hollywood: Justin Bieber drejt altarit?
June 15
15:13 2018

 

Në fillim të javës, Ariana Grande bëri me dije se ishte fejuar dhe kaq mjaftoi për të trazuar një rrjet të tërë.

Ama, fejesat në lagjen më të njohur të Los Angelesit nuk paskan të sosur.

Mediat e huaja kanë shkruar se Justin Bieber dhe modelja, Hailey Baldwin janë fejuar së bashku dhe indikator për këto lajme ka shërbyer unaza që Baldwin mbante në dorë gjatë një dalje me këngëtarin kanadez.

Fillimisht, Justi dhe Hailey ishin në një lidhje bashkë në fillim të 2015-ës, më pas u ndanë dhe tashmë janë sërish në krahët e njëri tjetrit e duke më të lumtur se kurrë.

Nëse Bieber është fejuar, atëherë edhe Selena duhet të bëjë përpara dhe vendosë diçka për jëtën e saj. /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje