Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Fejesë në përvjetorin e prindërve: Jon Gjebrea po që di të bëjë surpriza!

Fejesë në përvjetorin e prindërve: Jon Gjebrea po që di të bëjë surpriza!
January 06
23:58 2018

Mbrëmjen e sotme morëm lajmin e bukur që Jon Gjebrea dhe Merlin Haxhiymeri janë zyrtarisht të fejuar.

Fillimisht, lajmin e bëri të ditur moderatori u njohur Ardit Gjebrea dhe më pas, Joni postoi foton me unazat në duar, ku shkruan: “Ajo tha Po!”.

Ama, kjo nuk paska qene e gjitha!

Joni ka zgjedhur të finalizojë lidhjen e tij me Merlin në përvjetorin e Arditit dhe Anilës, prindërve të tij dhe mund të themi se me një gur qenkan qëlluar dy zogj.

Epo, ka më bukur se kaq?! /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje