Blitz

 Breaking News

Fedez prezanton të birin me ish-pornostaren: “Tani qan, kur të rritesh…”

Fedez prezanton të birin me ish-pornostaren: “Tani qan, kur të rritesh…”
June 11
12:58 2019

Fedez duket se kohët e fundit ka marrë një “pushim” nga karriera në muzikë dhe kohën ja ka dedikuar të gjithën familjes.

Nëse do ti hidhni një sy Instagramit të reperit, do vini re se një pjesë të mirë të postimeve, ai i ka me bashkëshorten Chiara Ferrgani dhe me të birin, Lello. Fotot janë të shkëptuara nga udhëtimet që ata bëjnë së bashku ose nga eksperincat që kalojne çdo ditë.

Së fundmi italiani e ka prezantuar të voglin e tij me një personazh që jo të gjithë baballarët kanë mundësinë ose guximin t’ja prezantojnë djemve (por më shumë mundësinë). Me këtë foto të postuar para pak orësh, ai i tregon ndjekësve se ka takuar Mia Khalifa-n, ish-pornostaren e njohur, e cila tani i është përkushtuar ushqimit, udhëtimeve dhe biznesit të saj, siç ndodh me aktoret e filmave për të rritur.

Bashkangjitur me foton, ku duket se Lello po qan ndërkohë që takon Khalifa-n, Fedez shkruan: “Tani ti po qan por një ditë do ja tregosh këtë foto shokëve të tu të klasës dhe do më falenderosh.” Besoj se e kuptoni pse…

via GIPHY

 

Dhe tani që e mendoj, edhe unë do ta falenderoja babin nëse do më kishte nxjerrë foto me Mia Khalifa-n, sepse ti tregosh shokëve të tu koleksionet e letrave të Pokemon nuk është dhe aq metodë e suksesshme. /Blitz.al/

Share