Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

FBI mbyll hetimin për Brad Pitt

FBI mbyll hetimin për Brad Pitt
November 23
08:58 2016

FBI-ja amerikane ka mbyllur hetimet për aktorin e njohur Brad Pitt, pasi ai dyshohej për dhunë ndaj njërit prej fëmijëve të tij.

Lajmi u bë i ditur nga një zëdhënës i FBI-së, i cili tha se nuk ka prova që Pitt të ketë ushtruar dhunë.

Pitt ishte vënë nën akuzë për një incident ndaj njërit prej fëmijëve, ngjarje që ka ndodhur një ditë para zyrtarizimit të divorcit me bashkëshorten e tij, kur çifti bashkë me fëmijët ka qenë duke udhëtuar me një aeroplan privat për në Los Angeles.  Për këtë arsye çështja i kaloi për hetime FBI-së.

Pitt ka 6 fëmijë me aktoren Angelina Jolie. /Blitz.al/

Komento

Shperndaje