Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Fatma bën tatuazhin e parë dhe autori është pjesë e familjes

Fatma bën tatuazhin e parë dhe autori është pjesë e familjes
September 17
17:05 2017

 

Të jemi të sinqertë, të gjithë duam të kemi një tatuazh i cili ka një domethënie për ne.

Një dëshirë të tillë e ka pasur edhe moderatorja e emisionit “Thumb” në “ABC News”, Fatma Haxhialiu. Nëse do ta ndiqnit Fatmën në çdo postim në Instagram do ta kishit kuptuar që dëshira e saj për një tatuazh është e madhe.

Epo, duket se dëshira i është bërë realitet nga ai dhe i vetmi, Kiani, “mbreti Diell”.

Në një foto të postuar në Instagram, moderatorja tregon kyçin e dorës ku shfaqet një vizatim dhe shkruan: “Tatuazhin e parë e bëra! Autori: Kian. Për prenotime shkruani në DM”.

Tani, ç’po prisni? Le të kontaktojmë të gjithë Kianin që të na bëjë edhe ne kështu tatuazhesh! /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje