Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Fansi shokon Rihannën me veprimin e tij

Fansi shokon Rihannën me veprimin e tij
March 21
19:06 2016

Rihanna duket se është shokuar. Në një koncert të shtunën, gjatë turneut të saj, kur Rihanna vendosi të këndonte së bashku me publikun, një fans i saj ka shpërthyer që larg.

Rihanna është afruar duke i drejtuar mikrofonin për të kënduar bashkë dhe ai ka thënë: “Katër, pesë sekonda”. Pamja që fytyrën e saj nuk ka çmim.

Në fund të këngës, Rihanna i ka shtrënguar dorën fansit të saj dhe e ka falënderuar atë.

Fransi i Rihannës, TJ, ka shkruar më pas në Instagram:  “Ëndrra ime u bë realitet, atë natë”.

Etiketimet
Shperndaje