Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Fansat janë të bindur: Bluza e Selena Gomez pas fejesës së Bieber thotë gjithçka ajo mendon 

Fansat janë të bindur: Bluza e Selena Gomez pas fejesës së Bieber thotë gjithçka ajo mendon 
July 11
08:32 2018

Vetëm të fuqishmit mbijetojnë!

Selena Gomez ishte e gjitha e buzëqesheshur pasi ajo u largua në Neë York City të martën. Këngëtarja 25-vjeçare e “Wolves” kishte preferuar që pas lajmit të fejesës së ish të dashur të saj, të mbante pantallona të shkurtra gri, këpucë të bardha dhe një T-shirt të zezë Storets me “vetëm mbijetën e fortë” të shkruar në të.

Këngëtari 24-vjeçar “Baby”, Justin Bieber, i propozoi modeles 21-vjeçare të shtunën në mbrëmje, ndërsa ishte me pushime në Bahamas. Gomez u pyet për mendimin që ajo kishte për këtë veprim të çiftit ndërsa ishte në NYC të martën, por ajo nuk u përgjigj dhe e injoroi pyetjen.

Gomez dhe Bieber janë përfolur për ndjenja ndaj njëri tjetrit që nga viti 2010, më së fundi e lanë këtë histori në muajin mars të këtij viti.

Selena ishte e befasuar që kjo ndodhi shpejt por jo aq e mërzitur për këtë. Justin do të bënte diçka të tillë, duke e ditur se kush është ai. Në fund të ditës edhe pse ajo ka më asnjë ndenjë. Ajo ishte përpjekur përsëri ta bënte për vete totalisht Justin-in herën e fundit dhe kjo nuk funksionoi. Selena është padyshim në një rrugë tjetër tani dhe në një vend shumë më të mirë që kur Justin është jashtë fotografisë. Mendërisht, ajo është më e qetë,” thotë një burim për “E online”.

***

“Selena e di se Justin bën vendime të nxituara, por i dëshiron ata të dyve më të mirat“, tha burimi i dytë për “E Online”. “Ajo është me të vërtetë e përqendruar te vetja dhe Justin nuk është më temë e bisedës në jetën e saj, ndaj mjaft më u përpoqët” – tregon i njëjti burim.

Por fansat ende janë të mendimit se shkrimi në bluzë flet shumë…/Blitz.al/

Komento
Shperndaje