Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Fansat i prekin të pasmet në koncert, këngëtarja shqiptare e quan një veprim fatsjellës                                                       

Fansat i prekin të pasmet në koncert, këngëtarja shqiptare e quan një veprim fatsjellës                                                       
August 05
15:56 2018

Këngëtarja me famë botërore dhe origjinë shqiptare , Bebe Rexha ditën e djeshme ka pasur një koncert në Californi. Këngëtarja është vlersuar gjithmonë për zërin dhe muzikën e saj , e këtë e tregon suksesi që ka arritur , klikimet e shumta ne rrjetet sociale dhe fansat e pa fund nëpër koncerte.

Në fund të performancës, ditën e djeshme Bebe ka kaluar pranë fansave të saj për t’ i përshendetur. Ata nuk kanë ngurruar të afrohen për ta prekur e përqafuar , madje kishte dhe nga ata që e prekën Beben nga të pasmet.

Këto pamje na i ka vënë në dukje vetë këngëtarja duke e publikuar videon me fansat në rrjetin e saj Instagram .

“ Një goditje për më shumë fat (Slap it for good luck_” ka shkruar këngëtarja mbi videon që ka postuar.

Pra, këngëtarja nuk është irrituar nga ky gjest, por  e ka quajtur atë si diçka fatsjellëse./Blitz.al/

Komento
Shperndaje