Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Fansat i luten mamasë së Rita Orës “t’ja japë çikën Ledrit”, ja si përgjigjet ajo

Fansat i luten mamasë së Rita Orës “t’ja japë çikën Ledrit”, ja si përgjigjet ajo
July 02
11:57 2019

Ledri Vula dhe Rita Ora ishin ndër artistët shqiptarë që performuan në “Alba festival” në Zvicër.

Por më shumë se performancat e tyre, që sic mund ta shihni u pritën mirë:

 

View this post on Instagram

 

This weekend was Rad.

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

 

View this post on Instagram

 

@albafestival 👀

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Fansat pëlqyen në masë këtë foto, që në fakt e postoi Ledri në Instagram:

Dhe duke lënë mënjanë faktin që Ledri është tashmë në një lidhje, duket se ata e pëlqejnë çiftin që mund të formojë reperi shqiptar dhe Rita Ora. Ose të paktën kështu duket nga komentet që shihen në këtë postim. Madje një fanse e kësaj dyshe që doli nga askund, është dhe vëtë mamaja e Rita Orës, e cila e komentoi foton kështu:

Ani zemra! Awww…

Po përshtatet bre”- ia ktheu Ledri, ndërkohë që ajo e mbylli këtë shkëmbin komentesh, kështu:

Ashtu po duket..

Nisur nga fakti që ata vërtetë përshtaten, ndjekësit e reperit arritën deri aty sa i kërkuan Vera Orës që “t’ja japë çikën Ledrit”,  t’ja japë për nuse domethënë.
Ingja i mban çikat për veti“- ishte përgjigja e nënës së këngëtares, e cila mesa duket nuk paska ende vajza për të martuar. Por që edhe mund ta mendojë dhe njëherë, sepse është Ledri.

/Blitz.al/

Share