Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Fansat brazilianë të Justin Bieber fillojnë kampingun … 5 muaj para koncertit!

Fansat brazilianë të Justin Bieber fillojnë kampingun … 5 muaj para koncertit!
November 04
19:38 2016

Pavarësisht se marrëdhënia e Justin Bieber me fansat e tij nuk është në ditët e saj më të mira, Belieber-sat kanë treguar se dinë t’i qëndrojnë gjithmonë në krah idhullit të tyre.

Sipas “Oh No They Didn’t”, disa admirues të këngëtarit kanadez kanë filluar të ngrenë tendat jashtë Sambodromo, në Rio de Janeiro për të zënë një vend të mirë në koncertin e Bieber në mars të 2017-s.

Hera e fundit që Justin performoi në Rio ishte në vitin 2013 e ndoshta fansat e kanadezit i ka marrë shumë malli për të preferuarin e tyre. /Blitz.al/

 

1478264398-screen-shot-2016-11-03-at-10-56-07-pm-1478238912

Shperndaje