Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Familja Kardashian prezanton Babagjyshin më të ëmbël që keni parë ndonjëherë

Familja Kardashian prezanton Babagjyshin më të ëmbël që keni parë ndonjëherë
November 26
14:55 2016

Edhe pse ende e vogël, Dream është duke u përgatitur për festat e fundvitit. Tashmë dhe me një llogari në rrjete sociale ku fansat mund ta ndjekin, prindërit kanë postuar një foto të vogëlushes të veshur si Babagjyshi i Vitit të Ri. E veshur me kostumin e kuq dhe të verdhë, rrethuar me dëborë të improvizuar, vogëlushja duket shumë bukur. Edhe gjyshja e saj Kriss Jenner ka postuar këtë foto në Instagram duke shkruar.

“Engjëlli ynë i shtrenjtë. Ajo është kaq e mrekullueshme!

Është kaq shumë emocionuese kur fëmija yt sjell në jetë një engjëll. Nuk më besohet që po jetoj diçka të tillë”.

Blac Chyna, tashmë nënë e dy fëmijëve, kalon shumë kohë gjithashtu me të birin King Cairo teksa të dy zbukurojnë bashkë shtëpinë për festa./Blitz.al/

❤️️💋

A video posted by blacchyna snapchats (@blacchynasnapchats) on

Shperndaje