Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Familja Kardashian ka vendosur që të mos bëj kartolinë Krishtlindjesh këtë vit dhe arsyeja është kjo

Familja Kardashian ka vendosur që të mos bëj kartolinë Krishtlindjesh këtë vit dhe arsyeja është kjo
December 05
15:30 2018

Pra ashtu siç e lexuat në titull duket se këtë vit nuk do të kemi një kartolinë për Krishtlindje dhe këtë e ka konfirmuar vetë Kim. Ajo u shpreh se pas dramës qëu krijua vitin e kaluar vendosën që most ë organizoheshin sepse është shumë e vështirë.

Për këtë arsye ata do të bëjnë diçka “modeste” me familjet e tyre përkatëse e këtë e ka kërkuar Kris Jenner.

“Po tregohem e sinqertë dhe po them se kartolina e vitit që shkoi na lodhi dhe na shkatërroi shumë.  Kishte shumë dramë brenda sepse duhet shumë punë që të mblidhemi të gjithë më fëmijët tanë. E pikërisht për këtë Kris hoqi dorë.”- u shpreh Kim.

Por gjithsesi Kim ka treguar se ajo do të organizojë një festë për të cilën nuk tha shumë detaje nëse do të jenë edhe disa nga pjestarët e familjes.

/Blitz.al/

/Blitz.al/

Komento
Shperndaje