Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Familja e madhe e Stresit

Familja e madhe e Stresit
October 30
11:02 2016

Dy prej anëtarëve të Babastars, Cozman dhe Skivi, kanë qenë mbrëmjen e djeshme në Tiranë ku kanë zhvilluar një koncert. Mes fansave të tyre, ka qenë i pranishëm edhe reperi Stresi.

Kjo mësohet nga një postim i fundit i Stresit në Instagram, ku ai shihet së bashku me Cozman. “Familja e madhe, “live” prej Tirane”, – shkruan Stresi përmes hashtag-eve.

Kujtojmë se dikur edhe Stresi ka qenë pjesë e Babastars, të cilën e quan ende “familje e madhe”. /Blitz.al/

stresii

Etiketimet
Shperndaje