Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Evolucioni i fotove nudo të Kim Kardashian

April 18
11:00 2016

Shumë kohë para se Kim të nxirrte foton nudo, me shiritin e zi në kraharor, pati filluar një debat i gjerë në internet pasi ajo kishte postuar disa selfie të tjera lakuriq, në funksion të disa deklaratave rreth jetës së saj. Fotografitë nudo të Kimit kanë shfaqur periudha të ndryshme të jetës së saj, selfie të momentit, e sapozgjuar nga gjumi, kur ishte shtatzënë apo pas lindjes, duke na treguar kështu se sa e do Kim trupin e saj. Po ju tregojmë evolucionin e plotë të fotografive dhe trupit të Kim, nga shkrepjet me bikini deri tek ato më pikantet, ku me një pozicion strategjik të dorës arrin të fshehë pak nga gjithë ajo lakuriqësi.

Shperndaje