Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Eva Longoria nuk i reziston Snapchat-it në muajin e mjaltit

Eva Longoria nuk i reziston Snapchat-it në muajin e mjaltit
May 27
18:38 2016

Eva Longoria dhe Jose “Pepe” Baston kanë lidhur kurorë ditën e shtunë në një ceremoni private në Meksikë.

Dy ditë më pas ata janë nisur për muaj mjalti në një “parajsë” tropikale të pazbuluar.  Longoria, para se të nisej, kishte thënë se do të qëndronte larg rrjeteve sociale, veçanërisht Snapchat-it, sepse donte të shijonte këtë vend me bashkëshortin e saj. Por mesa duket nuk ka mundur t’i rezistojë tundimit dhe ka filluar të postojë video dhe foto të momenteve më të bukura në  “muajin e mjaltit tropikal”.

Etiketimet
Vip
Shperndaje