Blitz

 Breaking News

(Ekskluzive)Është e vërtetë, Maluma vjen në Tiranë. Zbulo datën!

(Ekskluzive)Është e vërtetë, Maluma vjen në Tiranë. Zbulo datën!
January 23
22:41 2020

Pak ditë më parë në Blitz.al, patët mundësinë të lexoni lajmin se ishte gati zyrtare që ylli i muzikës latine, Maluma, do të vinte në Tiranë.

Ndërkohë sot jemi të lumtur t’ju themi se lajmi  është i vërtetë, por jo vetëm kaq, mund t’ju zbulojmë dhe datën dhe vendin ku do të performojë. Pikërisht në 14 Mars, në sheshin “Nënë Tereza”.

Ja ku është dhe pamja e parë e posterit që lajmëron datën e koncertit të tij:

 

E keni të vështirë ta besoni? Ja dhe konfirmimi në web-in e vetë artistit:

Falenderues duhet të jeni ndaj agjensisë “Connext”, që dhe ka bërë të mundur ardhjen e Malumës, kijeni parasysh këtë, kur të jeni duke dëgjuar këtë këngë:

Dhe hitet e tjera të artistit kolumbian. Bëhuni gati të kërceni dhe t’i kërkoni llogari të dashurit pas koncertit. /Blitz.al/

 

Share