Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Është djalë! Megan Fox dhe Brian Austin Green mirëpresin fëmijën e tretë

Është djalë! Megan Fox dhe Brian Austin Green mirëpresin fëmijën e tretë
August 10
09:46 2016

Është një tjetër djalë për Megan Fox dhe Brian Austin Green! Çifti mirëpriti lindjen e djalit të tyre të tretë, të cilin vendosën ta quajnë Journey River Green.

Djali i vogël vjen pas Bodhi Ransom, i cili është 2 vjeç  dhe Noah Shannon, i cili është 3 vjeç e gjysmë.

Ky ka qenë një moment shumë i lumtur për çiftin, i cili u përfol se mund të ndahej në muajin prill. Lindja e fëmijës ka bashkuar më tepër familjen dhe i ka shuar të gjithë zërat për probleme mes Megan dhe Brian. /Blitz.al/

Shperndaje