Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ermal Mamaqi nuk i shpëton ndërhyrjeve kirurgjikale, ja cili është operacioni që ka bërë moderatori

Ermal Mamaqi nuk i shpëton ndërhyrjeve kirurgjikale, ja cili është operacioni që ka bërë moderatori
August 28
14:52 2018

Tashmë duket se operacionet plastike nuk po aplikohen vetëm nga vajzat e showbizit por edhe nga djemtë. Një ndër ta është edhe moderatori e komediani Ermal Mamaqi, i cili ka bërë një ndërhyrje në gjoksin e tij.

Ka qenë mjeku i njohur i klinikës “Keit” i cili ka postuar rezultatet e këtij “operacioni” dhe me shaka ka shkruar:

“E kemi qarë me lot apo jo?”

Nuk e dimë si i duket vetja Ermal Mamaqit me pamjen e re, por me siguri edhe atij i ka shkaktuar të qeshura si neve.

Skerdi gjithashtu ka pyetur edhe Bes Kallakun nëse edhe ai ka nevojë të zmadhojë apo të zgjasë diçka.

Çdo gjë është bërë me sensin e shakasë dhe kjo është një tjetër arsye se pse Skerdi është mjeku i preferuar i VIP-ave dhe jo vetëm. /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje