Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ermal Mamaqi me këtë foto i ka emocionuar të gjithë

Ermal Mamaqi me këtë foto i ka emocionuar të gjithë
July 02
13:18 2016

Të gjithë e dimë që një nga dashuritë më të mëdha të njeriut është ajo që gjyshërit kanë për nipat dhe mbesat.

Pikërisht, një panoramë të kësaj dashurie na e ka dhuruar Ermal Mamaqi,  i cili ka postuar paraditen e sotme një foto të prindërve të tij, Joel-it dhe nipit të tij.

“Disa gjëra nuk ndryshojnë kurrë”, – e ka nisur kështu postimin Mamaqi, postim në të cilin shfaqen dy gjyshërit duke luajtur me dy nipërit. “Mami dhe babi im që mësojnë djalin tim të ushqejë dhe të dojë vajzën e vëllait tim. Njësoj siç bënin me mua dhe vëllain tim para 30 vjetësh…”

Besojmë se kjo foto nuk ka nevojë për komente të tjera, pasi ajo flet vetë:

 

Shperndaje