Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ermal Mamaqi e tepron, bën një shaka pa kripë

Ermal Mamaqi e tepron, bën një shaka pa kripë
June 22
18:50 2016

Kohët e fundit “dhuna” ka qenë kryefjala e ditës. E pikërisht në këto ditë Ermal Mamaqi ka zgjedhur të postojë në Instagram një meme me mesazhin: “Duhet me i ra n’sy një femre, që ta bësh për vete.”

Kjo ka qenë një  shaka e Ermalit por ndryshe nga të tjerat, ka qenë pa kripë dhe nuk është pritur mirë nga ndjekësit e tij në rrjetet sociale. Disa kanë qeshur por disa të tjerë e kanë sulmuar dhe e kanë quajtur  këtë meme një postim pa kuptim.

Ky postim nuk ka qenë aspak me vend, në këto ditë ku mediat dhe rrjetet sociale shkruajnë për dhunën e ushtruar në institucione të ndryshme.

 

13515168_904811262981046_989284101_n

 

Komento
Etiketimet
Vip
Shperndaje