Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska prindër për herë të dytë, vjen në jetë vajza e çiftit

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska prindër për herë të dytë, vjen në jetë vajza e çiftit
March 12
10:08 2018

Sot java ka nisur ndryshe për Ermal Mamaqin dhe Amarda Toskën. Ne jetë ka ardhur fëmija i tyre i dytë pas djalit të tyre Joelit dhe është nje vajzë. Lajmin e ka bere të ditur vete Ermali ku ka shpëndare në “Instagram” një foto me Amin dhe vajzën e porsalindur. Te dyja duken në gjendje te mirë shëndetësore. Fotos moderatori i ka bashkangjitur edhe një shkrim ku thuhet:

Zoti na bekoi përsëri, kësaj rradhe me një vajzë…

Zoti na bekoi përsëri, kësaj rradhe me një vajzë…???

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Ne i urojmë jetë të gjatë dhe të lumtur vajzës të cilës emrin nuk ia kemi mësuar akoma.

/Blitz.al/

 

 

 

Komento
Shperndaje