Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ermal Fejzullahu përkrah futbollistit të famshëm italian…

Ermal Fejzullahu përkrah futbollistit të famshëm italian…
October 17
16:33 2016

Këngëtari Ermal Fejzullahu ka surprizuar ndjekësit e tij në Instagram me postimin e para pak minutave.

Ai ka shpërndarë një foto me ish-futbollistin e Milan-it dhe të Kombëtares Italiane, Gennaro Gattuso, tashmë trajner i ekipit të Pisa-s në Serinë B italiane.

“Me legjendën e futbollit italian, Gattuso-n!” – shkruan Ermali.

Nuk e dimë ende se çfarë i ka bërë bashkë të dy personazhet e njohur, ama vështirë të mendohet se Ermali ka vendosur të nisë futbollin… /Blitz.al/

Me legjenden e futbollit Italian … Gatuson

A photo posted by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on

Komento
Shperndaje