Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ermal Fejzullahu e ka vendosur: “ Do dobësohem se s’po duroj dot veten”

Ermal Fejzullahu e ka vendosur: “ Do dobësohem se s’po duroj dot veten”
November 12
20:50 2017

“I dobët, i shëndoshë” këto fjalë duket se kanë shqëruar këngëtarin Ermal Fejzullahu gjatë viteve të fundit. Në çdo intervistë kjo ka qenë një ndër pyetjet e shumta lidhur me shëndetin e tij.

Por në takimin e kësaj jave në Thumb, Ermali është dukur në një formë shumë të mirë. E duke qenë kështu ai është pyetur nëse ja ka mbledhur Ariana e e ka futur në palestër.

Me qetësi dhe plot humor ai ka treguar:

“ Kam filluar pak palestër, se pata lënë veten pas dorë. E kam marr ngadalë duhet ta nis më shpejt, të humb peshë e të  ndihem më mirë, më rehat. Nisa palestër pasi nuk po ndihesha mirë sepse filloi të më zinte shëndeti shumë kështu që vendosa të marr masa”./Blitz.al/

Komento
Shperndaje