Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Erisa Xhixho: “Me Monikën bëjmë thashetheme për brenda dhe jashtë partisë”

Erisa Xhixho: “Me Monikën bëjmë thashetheme për brenda dhe jashtë partisë”
November 19
11:28 2017

Nuk është pak të mbash postin e nënkryetares së Lëvizjes Socialiste për Integrim, të jesh grua në karrierë, pedagoge dhe nënë në të njëjtën kohë.

Erisa Xhixho e ftuar në emisionin “Thumb” që trasmetohet çdo të shtunë në orën 17:00 ka treguar mbi jetën e saj e ndër të tjera dhe për marrëdhënine që ka me kryetaren e LSI-së.

Duket se pë rtej asaj që  shohim ato janë  mikesha të  mira.

“Unë dhe Monika kemi 15 vite mikesha. Ndodh që bëjmë thashetheme për Brenda dhe jahstë partisë”,- ka treguar me shaka Erisa./Blitz.al/

Share