Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Erion Isai tregon për herë të parë: “Nuk flas me Altin Bashën, madje as nuk përshëndetemi”

Erion Isai tregon për herë të parë: “Nuk flas me Altin Bashën, madje as nuk përshëndetemi”
November 11
20:16 2017

Një ndër të ftuarit e kësaj puntate në Thumb me Aulonën dhe Fatmën ka qenë i ftuar regjisori, skenaristi dhe aktori i njohur Erion Isai.

Para pak kohësh Erioni është larguar nga “Portokallia” dhe madje flitej se ai nuk është ndrë aspak mirë me regjisorin e emisionit Altin Bashën. Ai është pyetur nga gazetarja lidhur me këtë çështje dhe për herë të parë ka treguar hapur:

“Po as nuk përshëndetme, nuk dua që për njerëzit që kam ndar punën edhe bukën (në kuptimin figurativ) të flas e të bëj publike marrëdhënie që nuk i takojnë një publiku të gjerë”.

Nëpërmjet kësaj aktori na ka treguar se edhe pse nuk flet me regjisorin nuk kërkon që të tregoj më shumë për marrëdhënien e tyre./Blitz.al/

Share