Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Erik Lloshi bën gjoksin!

Erik Lloshi bën gjoksin!
November 17
16:50 2016

E keni menduar ndonjëherë Erik Lloshin me gjoksin e një femre?

Epo, këtë e ka menduar këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri, e cila ka bërë një shaka me kolegun dhe njëkohësisht mikun e saj, Erik Lloshi.

Në një postim në Instagram, Anxhela ka treguar një foto të Erikut, i cili mban në gjoksin e tij dy objekte, që ngjajnë me dy tullumbace. E gjitha kjo është shaka dhe një reklamë që këngëtarja i bën një prej klinikave të njohura në vend.

“Si ju duket ky busti?” – shkruan Anxhela në Instagram. /Blitz.al/

 

fgfgf

Shperndaje