Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Erik Fullani vlerësohet me një çertifikatë mirënjohje!? Për cfarë bëhet fjalë?

Erik Fullani vlerësohet me një çertifikatë mirënjohje!? Për cfarë bëhet fjalë?
October 08
09:11 2017

Djali i ish-Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Erik Fullani njihet për jetën e tij luksoze dhe këtë e tregon edhe në fotot që ai poston në rrjetet e tij sociale.

Por ajo që na ka habitur ka qënë një postim i fundit i Erikut në Instagram. Ai ka publikuar një foto ku duket se është vlersuar me një çertifikatë mirënjohje. Gjimnazi “Eqerem Cabej” e ka vlerësuar atë për kontributin e dhënë në një nisëm që kta të fundit kishin realizuar për Fëmijët e Shtëpisë së Foshnjës dhe Fëmijët e Shtëpisë së Fëmijës.

Duket se Fullani pavarësisht se jeton në luks , nuk harron të ndihmojë edhe njerëzit në nevojë, e  ne shpresojmë që ai të bëjë sa më shpesh akte të tilla bamirësie. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje