Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Era Rusi dhe Flaka Krelani kanë një të përbashkët kur bëhet fjalë për lidhjet e tyre të dashurisë

Era Rusi dhe Flaka Krelani kanë një të përbashkët kur bëhet fjalë për lidhjet e tyre të dashurisë
March 11
20:01 2017

Era Rusi dhe Flaka Krelani kanë qenë dy nga këngëtaret e intervistuara në “Thumb” lidhur me faktin se përveçse kanë një zë shumë të bukur dhe potent, kanë filluar të kurojnë së tepërmi edhe imazhin e tyre për të ardhur si një paketë e plotë në sytë e publikut shqiptare.

Pyetjes thumbuese të gazetarit se çfarë u thonë të dashurit e tyre kur ato vendosin të zbulojnë hiret në skenë apo klipe, si Era ashtu edhe Flaka i janë përgjigjur se ato janë beqare, ndaj dhe nuk kanë të tilla probleme, ndërkohë që kanë theksuar se në fakt arma e tyre më e fortë do të mbetet gjithmonë zëri. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje