Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Era & Ledri po bëjnë të njëjtën gjë në vende të ndryshme

June 28
15:11 2016

Era Istrefi pak ditë më parë ka performuar në “NYC Pride Parade”.

Këngëtarja aktualisht ndodhet në Amerikë dhe po realizon një set fotografik për revistën mujore “V Magazine”. Era ka postuar në Instagram një foto duke na lajmëruar kështu projektin e radhës.

“Shooting 4 V Magazine”- ka shkruar këngëtarja bashkangjitur postit.

Mirëpo duket se dhe reperi Ledri Vula po bën të njëjtën gjë. Ai ka postuar në Instagram një foto krah fotografit Artan Korenica, teksa vështrojnë fotot që janë realizuar.

“Përhajr studion man!”- ka shkruar Ledri bashkangjitur fotos.

Mesa duket Erën dhe Ledrin, veç miqësisë dhe muzikës i bashkojnë edhe rastësi të tilla. Me plan ose jo, emrat e tyre lidhen shpesh me njëri tjetrin dhe jo vetëm kur janë “shumë pis”.

 

Komento
Shperndaje