Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Era Istrefin e merr malli për…

Era Istrefin e merr malli për…
October 31
17:30 2016

Era Istrefi është duke shijuar karrierën jashtë trojeve shqiptare dhe gjithnjë e më shumë ndodhet jashtë Kosove.

Por të voglën e familjes Istrefi e merr shumë malli për familjen e saj.

Këngëtarja dhe motra e saj e madhe, Nora Istrefi, ka realizuar një set fotografik “streetstyle” me të voglën Renee dhe fotografitë i ka postuar në rrjetet sociale.

Ndër komentuesit e shumtë ka qenë edhe Era, e cila ka shtuar tre emoji ku duket shumë e mërzitur që nuk ndodhet pranë motrës dhe mbesës së saj “fashioniste”.

Ajo pritet të publikojë së shpejti edhe këngën e saj të re që do të jetë e ritmeve reggae./ Blitz.al

image

image

Shperndaje