Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Era Istrefi një hap para Rita Orës, fiton zemrën e Paris Hilton

Era Istrefi një hap para Rita Orës, fiton zemrën e Paris Hilton
October 16
11:16 2017

Pak kohë më parë, Rita Ora ka veshur çizmet të cilat kishin të stampuar fytyrën e Paris Hilton. Të njëjtën gjë bëri edhe Era Istrefi më pas, gjë e cila u cilësua si një kopje.

Image result for rita ora me cizme paris hilton

Image result for rita ora me cizme paris hilton

Por Era nuk u ndal me kaq dhe pozoi sërish me një fustan ku ishte sërish e stampuar fytyra e Paris Hilton. Kjo foto duket se ka fituar edhe vetë zemrën e miliarderes Hilton.

Ajo i ka komentuar Erës tek fotoja dhe i shkruan:

“Dukesh shumë seksi!”

E pra, mesa duket edhe pas këtij rasti, emri i Era Istrefit po vazhdon të shpërndahet më së miri ndër emrat më të njohur VIP ndërkomb.tarë/Blitz.al/

 

 

Komento
Shperndaje