Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Era Istrefi emocionon Ledina Çelon

Era Istrefi emocionon Ledina Çelon
April 30
11:22 2016

Tashmë e dinë të gjithë se fama e Era Istrefit është përhapur kudo në Europë.

Këtë gjë e dëshmon edhe një video e postuar nga këngëtarja Ledina Çelo, e cila teksa udhëton në rrugët e Gjermanisë, dëgjon këngën “Bon Bon” të Erës, të transmetuar në “Planet Radio”.

Ledina shprehet se është një emocion i veçantë të dëgjosh gjuhën shqipe në një kanal të huaj.

Aq shumë është prekur Ledina, sa nuk është mjaftuar me një video, por ka postuar edhe të dytën para pak minutash, duke dëgjuar të njëjtën këngë.

Emotion te degjosh shqip ne stacion te huaj 👏🏻☺️

A video posted by Ledina Celo (@ledinacelo) on

Morgen! #planet #radio ☺️☺️☺️☺️

A video posted by Ledina Celo (@ledinacelo) on

Etiketimet
Shperndaje