Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Eno Popi bëhet baba për herë të parë! Zbulohet emri i vogëlushes…

Eno Popi bëhet baba për herë të parë! Zbulohet emri i vogëlushes…
May 24
10:06 2018

Dita ka nisur me një lajm mjaft të gëzueshëm për familjen Popi. Moderator i njohur i “Wake Up”, Eno Popi është bërë baba për herë të parë.

Sipas Revistës Who, partnerja Atena ka sjellë në jetë vajzën, të cilës i kanë vendosur emrin Liv. Një emër me një kuptim mjaft të veçantë i cili është “Jetë”. Vogëlushja ka lindur në Shtetet e Bashkuara të amerikës dhe Eno do të udhëtojë pak ditë më vonë për t’ju bashkuar familjes së tij.

Nuk na mbetet gjë tjetër veç se ti urojmë vogëlushes jetë të gjatë!/Blitz.al/

 

 

 

Komento
Shperndaje