Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Eni Koçi: “Jam femra më e bukur në Ballkan”

Eni Koçi: “Jam femra më e bukur në Ballkan”
February 04
19:50 2017

Eni Koçi prej disa kohësh është shpërngulur drejt Anglisë, ku ka rifilluar jetën e saj të re. Ajo ka qëndruar larg projekteve muzikore, por ka premtuar se do të kthehet me një projekt të ri.

Mbrëmjen e sotme, Eni ka qenë pjesë e “Prive”, ku ka treguar se revistat dhe gazetat e huaja e kanë shpallur si femrën më të bukur.

“Kanë shkruar revistat e gazetat boshnjake dhe maqedonase për mua, madje më kanë cilësuar femrën më të bukur të Ballkanit. Është kënaqësi kur femrat shqiptare vlerësohen edhe nga të huajt”,- rrëfen Eni.

Gjithsesi, këngëtarja nuk ka dhënë asnjë emër të revistave ose ndonjë detaj tjetër për këtë gjë. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje