Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Eni Çobani i thotë më në fund “po” hyrjes në politikë: “Do të bëhem deputete”

Eni Çobani i thotë më në fund “po” hyrjes në politikë: “Do të bëhem deputete”
July 01
19:34 2017

Duke qenë se është mjaft e dashur nga publiku dhe për profesionin që ka, ka treguar se është mjaft e aftë, në opinionin publik është ngritur gjithmonë çështja: Pse nuk hyn në politikë Eni Çobani?

Kësaj pyetjeje më në fund, zonja Eni i ka dhënë përgjigje në emisionin “Thumb” të Aulonës dhe Fatmës.

“Po. E kam menduar”, – tregon Eni. “Dhe kur do të thoni ju? Pikërisht mbas këtij momenti. Në fakt, populli shqiptar nuk ka votuar. Dhe po jua them shumë sinqerisht. Ky ka qenë momenti. Nuk e kam menduar asnjëherë, duke pasur edhe një porosi nga im atë i ndjerë”.

Kjo, në fakt, është hera e parë që Eni Çobani pranon një gjë të tillë dhe për t’u bindur mjafton të klikoni videon e mëposhtme. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje