Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Endrit Mërtiri, dedikim prekës për nënën

May 20
12:38 2016

Si rrallëherë, fotografi i njohur Endrit Mërtiri ka prekur miqtë dhe fansat e tij me një status në Facebook. Sot nëna e Endritit feston 50 vjetorin e lindjes.  Në këtë ditë të veçantë , ai nuk ka mundur të jetë pranë saj sepse ndodhet në Francë.

Por  edhe pse është larg ka vendosur ti bëjë një dedikim mjaft të ndjerë.  Në këtë postim fotografi  përveç urimit ka përmendur të gjitha vështirësitë dhe sakrificat që ka kaluar nëna për të dhe  vllain e tij.  Gjithashtu  Endriti nuk ngurron të shprehë dashurinë e madhe që ka për të. Një shembull ky, i dashurisë së sinqertë nënë dhe bir.

Shperndaje