Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Enca si një “dreq” !

Enca si një “dreq” !
March 25
17:10 2016

Enca Haxhia do të nxjerrë këngën e saj më të re, që titullohet “Dreq”.

Prej disa kohësh në pritje, ajo ka vendosur të ndajë me fansat dhe publikun trailerin e kësaj kënge.

Përveç melodisë, Enca ka hedhur disa fragmente të tekstit në Snapchat. Ajo që na habit më tepër është paraqitja e Encës, e veshur tamam si një “dreq”!

Ajo shihet nën një body që nxjerr në pah “format perfekte” dhe në pjesën tjetër me një fustan që do të ishte më i përshtatshëm për në një klub tallavaje sesa në një videoklip. Kjo vajzë po na habit çdo ditë e më shumë. Look-u i saj në këtë klip vërtet lë për të dëshiruar.

Encën si “dreq” e pamë, tani le të dëgjojmë edhe këngën “Dreq”, të shohim se si do të na habisë.

 

 

Etiketimet
Shperndaje