Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Enca i bën ëndrrën realitet një fansi turk

July 29
16:59 2016

 

 

Ditën e djeshme, në fanpage-n e Olti Currit u postua videoja e një të huaji, i cili thërriste me të madhe Encën, idhullin e tij, ndërkohë që në sfond ishte kënga “A po t’pëlqen”.

Epo, kush thotë se ëndrrat nuk bëhen realitet, e ka gabim!

Fansi i panjohur ka arritur të takojë Encën në Turqi dhe këtë gjë e ka treguar vetë Enca në SnapChat. “Duke takuar një fans”, – shkruan Enca në njërën nga fotot e postuara në SnapChat.

Ç’fat paska pasur fansi turk!

Shperndaje