Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Enca Haxhia: Të lejoj të më vësh pranga vetëm nëse janë me pelush pink

Enca Haxhia: Të lejoj të më vësh pranga vetëm nëse janë me pelush pink
October 31
23:53 2016

Sot të gjithë janë duke festuar Halloween-in dhe kanë zgjedhur nga një kostum apo maskë të veçantë që përputhet me festën.  Të shumtë kanë qenë edhe personazhet publike që janë maskuar mbrëmjen e sotme.

Enca Haxhiaj ka treguar në Instagram se si kush do të maskohet sot. Për të gjithë ata që e njohin me siguri e kanë marrë me mend se Enca do të zgjidhte diçka sensuale apo seksi. Në një foto të postuar në Instagram, këngëtarja shfaqet me një kapelë polici në kokë dhe një palë pranga në duar.

“Një polic njëherë donte të më arrestonte për sjellje të keqe. I thashë atij se do ta lejoja që ta bënte këtë vetëm nëse prangat do të ishin me pelush rozë”,- shkruan Enca./Blitz.al/

encaaa

Shperndaje